Nosacījumi un noteikumi

Kad esiet veicis pasūtījumu, noklikšķinot uz “Apstiprināt un atmaksāt”,un no mums saņemsiet e-pasta ziņojumu, apstiprinot, ka esam saņēmuši jūsu pasūtījumu. Pēc tam mēs nosūtīsim jums e-pastu, kas apstiprina, ka preces ir nosūtīta (“Nosūtītāja apstiprinājums”).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka preces ir ierobežotā daudzumā. Ja ir kavēšanās starp pasūtījuma izpildes laiku un apstrādes laiku, preču pieejamība var mainīties, un prece var vairs nebūt pieejama. Ja prece atkal nonāk pārdošanā, mēs jums par to paziņosim pēc iespējas ātrāk, un jums tiks atmaksāts, ja mēs jau esam ieturējuši maksājuma summu un prece tomēr nav pieejama.

Mēs paturam tiesības atteikties no pasūtījuma, piemēram, ja pasūtītais priekšmets nav pieejams , ja mēs nevaram saņemt maksājuma autorizāciju, ja produkta informācijā, tostarp cenā vai reklāmā, ir kļūda vai ja mums ir aizdomas par krāpniecisku darbību.

Ja mēs nevaram jums piegādāt preci sarežģijumu dēļ, mēs jūs par to informēsim pa e-pastu. Ja esat jau samaksājis par preci, mēs atmaksāsim jums visu summu, ieskaitot visus iespējamos piegādes izdevumus.

Vietņu objektu attēli ir paredzēti tikai ilustrācijai. Lai gan mēs esam darījuši visu iespējamo, lai precīzi attēlotu krāsas, mēs nevaram garantēt, ka jūsu datora krāsu displejs precīzi atspoguļo preces krāsu. Jūsu preces var nedaudz atšķirties no šiem attēliem.

Visas bildes, kas tie ievietotas mūsu mājaslapā, ir fotogrāfējusi Silueta komanda, tādēļ mūsu bilžu zagšana un izmantošana komerciāliem nolūkiem ir pārkāpums. 

Visi izmēri un preču mērījumi ir aptuveni, tomēr mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tie ir precīzi.

Preču cenas var laiku pa laikam mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Tomēr šīs izmaiņas neietekmēs pasūtījumus, kas jau ir nosūtīti.

Preces cena ietver PVN (pievienotās vērtības nodokli) pēc dominējošās likmes, par kuru mēs esam atbildīgi kā pārdevēji.

Preces cena neietver piegādes un atgriešanas izmaksas. Pasūtīšanas procesā jums tiks sniegta informācija par mūsu piegādes izmaksām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, kamēr mēs ļoti rūpīgi rūpējamies par satura nodrošināšanu vietnē (ieskaitot preču un saistīto pakalpojumu aprakstus, piemēram, nosūtīšanu, maksājumu termiņus, piedāvājumus un piegādes termiņus), vietnes reizēm var saturēt drukas kļūdas vai citu kļūdas vai neprecizitātes un, iespējams, nav pilnīgas vai aktuālas. Tāpēc mēs paturam tiesības izlabot visas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja tas ietekmē pasūtījumu, kuru jau esaiet veicis, mēs paziņosim jums par kļūdu, ja tas ietekmēs jūsu pasūtījumu. Šajā sakarā mēs paturam tiesības neizpildīt pasūtījumus, kurus esiet veicis, pamatojoties uz informāciju vietnēs, kurās var būt kļūdas vai neprecizitātes.

Maksājums

Visiem kredītkartes / debetkartes turētājiem tiek veiktas validācijas pārbaudes un kartes izsniedzēja pilnvarojums. Ja jūsu maksājumu kartes emitents atsakās vai nepieņem atļauju veikt maksājumu, tad jums tiks paziņots, cik drīz vien iespējams

Visi pasūtijumi paliek mūsu īpašumā, līdz kamēr mēs no jums saņemam pilnu maksājuma summu.

Piegāde

Piegādes izdevumi tiks piemēroti papildus cenām par precēm, ko iegādājaties. Piegādes maksas summa būs atkarīga no jūsu izvēlēta piegādes opcijas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildus precēm un piegādes cenām mēs piemērosim jūsu pasūtījumam, jūsu dzīvesvietas valsts var pieprasīt samaksāt arī ievedmuitas nodokļus un nodokļus. Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas iestādi, lai pārliecinātos par piemērojamiem nodokļiem un nodokļiem pirms pasūtījuma iesniegšanas. Mēs neesam atbildīgi par šādu maksājumu un nodokļu samaksu, un gadījumā, ja jūs atsakāties samaksāt šādus nodokļus un pasūtījums tiek atgriezts mums, mēs pieprasīsim jums segt visas izmaksas, kas radušās sakarā ar to.

Jums ir jāsniedz mums pilnīga un precīza adreses informācija un saņēmēja vārdu un uzvārdu. Mēs nevaram būt atbildīgi par jūsu pasūtījuma piegādi uz nepareizu adresi vai nepareizu personu, jo jūs piegādājat mums nepilnīgu vai neprecīzu informāciju.

Mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu pasūtījumu piegādātu noteiktajos grafikos. Tomēr laiku pa laikam kavējumi ir neizbēgami neparedzētu faktoru vai notikumu dēļ, kas nav mūsu kontrolē, piemēram, transporta traucējumi, importa aizkavēšanās, programmatūra vai tehniskās kļūmes. 

Mēs nevaram piegādāt valsts un svētku dienas, Ziemassvētku laikā vai Jaungada dienā. Šajos datumos piegāde būs ilgāka nekā parasti.

Atgriešana

Pilnu informāciju par mūsu atgriešanās politiku varat atrast mūsu lapā “Piegādes noteikumi”