Kādēļ Jūs vācat manus datus?

 

Mēs izmantojam datus, lai sniegtu Jums mūsu pakalpojumus, uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, sūtītu paziņojumus, piedāvājumus un reklāmas.

 

Kā Jūs vācat manus datus?

 

Kad sniedzat tos mums tieši, iegādājoties mūsu produktus, atstājot savus datus saziņai ar jums  vai izmantojot tīmekļa vietni, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, un mēs varam savākt datus no trešajām personām par ko aprakstīts zemāk.

 

Kādu informāciju Jūs ievācat par mani?

 

Mēs varam ievākt tādu informāciju kā Jūsu vārds, uzvārds, adrese, e-pasts, tālrunis, lai spētu jums piegādāt jūsus sūtījumus kā arī atsevišķos gadījumos ja paši labprātīgi iesniedzat šos datus tad ievācam arī dzimšanas dienas datumu, dzimumu, izmērus un apģērba preferences lai spējam jums sūtīt relevantu un nespamīgu informāciju kā arī īpašus piedāvājumus kā piemēram atlaides dzimšanas dienā.

 

Vai Jūs nododat manus datus tālāk?

 

Mēs nododam Jūsu datus tālāk tikai lai sniegtu Jums pakalpojumus (pasūtījumu piegādes servisi), izstrādātu jaunus pakalpojumus (e-pastu servisu sniedzēji) un uzlabotu mūsu servisa efektivitāti (google/facebok analytics).

 

Kādas man ir tiesības attiecībā uz maniem datiem?

 

Jūs varat prasīt, kādus datus mēs uzturam par Jums, labot Jūsu personas datus, dzēst Jūsu personas datus, kas vairs nav vajadzīgi apstrādei. Jūs varat izvēlēties atteikties no mārketinga ziņu saņemšanas un noteiktu datu vākšanas un izmantošanas.

 

 

Mūsu privātuma politika

 

Mēs, SIA “Street Style Outlet”, respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies saglabāt Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Mūsu privātuma politika sniedz Jums skaidru izskaidrojumu par Jūsu personas datu vai jebkuru citu datu, ko mēs varētu vākt par Jums, izmantošanu.

 

Jūs varat būt pārliecināti, ka mēs aizsargājam mūsu savākto informāciju.

 

Šī privātuma politika tiek ik pa laikam aktualizēta, tāpēc to vajadzētu reizēm pārskatīt. Pēdējo reizi mēs veicām izmaiņas mūsu privātuma politikā 2020. gada 01. jūnijā.

 

KĀDĒĻ JŪS VĀCAT MANUS DATUS?

 

Mēs izmantojam datus, ko esam savākuši par Jums, lai sniegtu Jums pakalpojumus, uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, nodrošinātu atbalstu un sūtītu paziņojumus, piedāvājumus un reklāmas, lai aizsargātu mūsu un trešo personu tiesības un intereses, un lai ievērotu likumu.

 

Mēs izmantojam informāciju par Jums, lai:

 

·        apstrādātu Jūsu pieteikumu un sniegtu Jums pakalpojumus;

·        identificētu un novērstu jebkādu krāpšanu, naudas atmazgāšanu un tamlīdzīgas noziedzīgas darbības;

·        sazinātos ar Jums,  informējot Jūs par jebkādām izmaiņām attiecībā uz mums, mūsu pakalpojumiem un  jūsu pasūtījumu;

·        nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti;

·        pārvaldītu un uzlabotu mūsu mājas lapas, uzturētu tās drošībā un nodrošinātu, ka saturs tiek Jums Jūsu ierīcē parādīts visefektīvākajā veidā;

·        izstrādātu un piedāvātu jaunus pakalpojumus;

·        statistikas un tirgus izpētes nolūkā, lai izmērītu vai saprastu reklāmas efektivitāti, kuras dodam Jums un citiem, un sniegtu Jums atbilstošu reklāmu;

·        reklamētu (tīmekļa vietnēs un mobilajos pakalpojumos, pa pastu, e-pastu, tālruni vai SMS) mūsu uzņēmuma pakalpojumus, tostarp pielāgojot mūsu piedāvājumus Jūsu personīgajai izvēlei;

KĀ JŪS VĀCAT MANUS DATUS?

 

Mēs vācam informāciju trīs veidos:

 

1.      kad Jūs sniedzat mums informāciju, piemēram, klātienē, aizpildot mūsu pieteikumus (tai skaitā pie mūsu partneriem un aģentiem), mūsu interneta vietnēs, izmantojot sociālos tīklus, pastu, e-pastu, tālruni, “tiešsaistes sarunu” vai jebkurus citus mēdijus vai pakalpojumus,

2.      automātiski, kad Jūs izmantojat mūsu interneta vietni, un

3.      Veicot pirkumus mūsu sistēmā.

 

Liela daļa mūsu automātiskās informācijas savākšanas notiek, izmantojot tādas lietas kā sīkdatnes, izsekošana, pikseļi un tamlīdzīgas tehnoloģijas.

 

KĀDU INFORMĀCIJU JŪS IEVĀCAT PAR MANI?

 

Informācija, kuru Jūs sniedzat mums

 

Mēs varam apkopot visu informāciju, ko Jūs sniedzat mums:

 

·        Reģistrējoties mūsu interneta vietnē, izmantojot mūsu interneta vietni aizpildot jebkādas veidlapas vai veicot pirkumu.

·        Kad Jūs ziņojat par problēmu vai sazināties ar mums saistībā ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

·        Kad piedalāties diskusiju forumos, sniedzat komentārus par mūsu blogu vai izmantojat citas sociālo tīklu funkcijas mūsu interneta vietnē, reklāmās vai aptaujās, citās darbībās, kas tiek veiktas, izmantojot mūsu interneta vietni vai sociālos tīklus.

·        Kad jebkādā veidā piedalāties konkursā, reklāmā vai aptaujā.

·        Ja kāda cita iemesla dēļ sazināties ar mums ar iepriekš minētajām metodēm.

 

Informācija, ko Jūs sniedzat mums, var būt: Jūsu vārds (uzvārds, vārds), adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs, dzimšanas datums, dzimums. Mēs saglabājam, un varam izmantot informāciju, kuru Jūs mums sniedzat iepriekš uzskaitītajos veidos.

 

Informācija, ko vācam par Jums automātiski

Attiecībā uz katru Jūsu interneta vietnes apmeklējumu mēs varam automātiski apkopot šādu informāciju:

 

·        Tehniskā informācija, ieskaitot ierīces tipu, kas tiek izmantoti, lai Jūsu ierīci savienotu ar internetu, pārlūkprogrammas veidu un versiju, laika zonas iestatījumu, pārlūkprogrammas tipus un versijas, operētājsistēmu un platformu, atrašanās vietu (valsts/pilsēta);

·        Informācija par Jūsu apmeklējumu, ieskaitot pilnus vienoto resursu vietrāžus (URL), klikšķ straumes uz, caur un no tīmekļa vietnes (tostarp datumu un laiku); Jūsu apskatītos vai meklētos produktus; atsauces/izejas lapas, mūsu vietnē apskatītos failus (piemēram, HTML lapas, grafikas utt.), lapu reaģēšanas laikus, lejupielādes kļūdas, noteiktu lapu apmeklējuma ilgumu. Lūdzu, apskatiet arī sadaļu "Kā Jūs vācat manus datus?"

 

Cik ilgi Jūs glabājat manus datus?

 

Parasti mēs neglabājam Jūsu personas datus ilgāk kā pamatoti nepieciešams, ņemot vērā nolūku, kādā dati tika vākti, parasti lai izpildītu mūsu līgumsaistības pret Jums, realizētu mūsu likumīgās intereses, vai kā prasa likumā noteiktie saglabāšanas termiņi. Jūsu datus izmantojam likumīgi atļautajās termiņa robežas vai pat mazāk, atkarībā no tā vai redzam tajā kādu abpusēju izdevīgumu. (Pārstājam sūtīt izsūtnes/reklāmas tiem kas tās nelasa/neatver/nav ieinteresēti/atsekoja paši)

 

VAI JŪS NODODAT MANUS DATUS TĀLĀK?

 

Mēs varam nodot Jūsu informāciju atsevišķām trešajām personām, lai izpildītu mūsu līgumsaistības pret Jums, un citiem šajā politikā aprakstītajiem mērķiem:

 

·        tiem, kuri mūsu vietā sniedz pakalpojumus Jūsu identificēšanai un autentificēšanai (maksājumu sistēmas);

·        tiem, kas palīdz mūsu komercdarbībā, piemēram, mājas lapas hostingā un izstrādē, klientu apkalpošanā, nodrošina analīzes par mūsu pakalpojumu izmantošanu, palīdz mārketinga aktivitātēs;

·        lai piedāvātu un sniegtu pakalpojumus un izstrādātu jaunus;

·        jebkurā brīdī, kad likums to prasa, mēs varam atklāt informāciju par mūsu pakalpojumu izmantošanu no Jūsu puses un Jūsu apmeklējumu mūsu interneta vietnēs, piemēram, lai ievērotu likumu un juridiskos procesus, ja mēs labticīgi uzskatām, ka atklāšana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, aizsargātu Jūsu drošību vai citu personu drošību, novērstu un izmeklētu krāpšanu vai atbildētu uz valdības pieprasījumu;

·        mēs varam dalīties ar Jūsu personas datiem ar analītiķiem un meklētājprogrammu apkalpotājiem, kas palīdz mums interneta vietnes optimizācijā un uzlabošanā.

·        Jūsu informācija var tikt nodota pilnīgas vai daļējas mūsu biznesu pārdošanas rezultātā.

·        citiem mērķiem, kas uzskaitīti sadaļā "KĀDĒĻ JŪS VĀCAT MANUS DATUS?"

 

Pārsūtot datus, mēs esam apņēmušies nodrošināt, lai datu saņēmējs ievērotu tādus pašus drošības pasākumus personas datu glabāšanai un apstrādei, kā to darām mēs un pieprasa jaunās GDPR prasības.

 

Jūsu personas dati var tikt apstrādāti, uzglabāti un nodotu trešajām personām tādā veidā un apjomā, kā noteikts šajā Privātuma politikā un piekrišanās, kādas Jūs laiku pa laikam dodat mums bīvprātīgi.

 

Datu, kurus mēs savācam par Jums, apstrāde (tai skaitā uzglabāšanai) var tikt  veikta ārpus jūsu dzīvesvietas valsts vai Eiropas Ekonomiskās Zonas, piemēram, ASV. Mūsu nododamā informācija var tikt izpausta mūsu pakalpojumu sniedzējiem. Tas var attiekties uz tādiem procesiem kā maksājumu apstrāde, datu par mūsu tīmekļa vietņu un pakalpojumu izmantošanu apkopošana, reklāmas mērķiem (ieskaitot reklāmas atkarībā no klienta rīcības), vai atbalsta piedāvāšanā Jūsu pakalpojuma vai produkta vajadzībām.

 

Mēs veicam visas pamatotās darbības, lai nodrošinātu Jūsu personas datu drošību saskaņā ar šo Privātuma politiku.

 

KĀDAS MAN IR TIESĪBAS ATTIECĪBĀ UZ MANIEM DATIEM?

 

Jums ir šādas tiesības:

 

·        Pieprasīt pieeju saviem personas datiem;

·        Saņemt Jūsu personīgo informāciju strukturētā, vispārpieņemtā un mašīnlasāmā formātā (datu pārnesamība);

·        Pieprasīt personas datu dzēšanu mūsu sistēmā (tiesības tikt aizmirstam);

·        Iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi un ierobežot personas datu apstrādi.

-   Jo īpaši Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos.

-   Ja Jūsu personas datu apstrāde ir balstīta uz Jūsu piekrišanu, Jums jebkurā laikā ir tiesības atsaukt savu piekrišanu. Jūsu atsaukums neietekmēs apstrādes procesa likumību, kas veikts pirms Jūsu piekrišanas atsaukšanas. Jums ir tiesības jebkurā brīdī savā lietotāja profilā mūsu interneta vietnē vai sazinoties ar mums atteikties no (vai anulēt) mūsu e-pasta jaunumu, īsziņu vai līdzīgas reklāmas informācijas saņemšanas. Katra komerciālā e-pasta beigās mēs nodrošināsim saiti, kurā atteikties no mūsu piedāvājumu saņemšanas.

·        Pieprasīt datu labošanu vai ierobežot Jūsu personas datu apstrādi;

 

Veidi, kā varat izmantot savas tiesības:

 

Sazināties ar mums caur e-pastu info@streetstyle.lv un pieprasīt jūs interesējošo informāciju vai pieprasīt tās izdzēšanu

 

KĀDAS IZMAIŅAS JŪS ESAT VEIKUŠI NESEN?

 

Mēs varam jebkurā laikā mainīt šo Privātuma politiku un mēs norādīsim šīs Privātuma politikas pēdējās aktualizēšanas datumu. Ja notikušas ievērojamas izmaiņas, mēs visas šādas izmaiņas izcelsim un mēģināsim, kad iespējams, tieši brīdināt Jūs.

 

Esam veikuši šādas izmaiņas mūsu Privātuma politikā:

 

·        Atjaunota informācija par to, kāpēc vācam Jūsu personas datus;

·        Veidi, kā varat izmantot savas tiesības, kas saistītas ar datiem;​

KĀ ES VARU SAZINĀTIES AR JUMS?

 

Lūdzu, sazinieties ar mums sakarā ar jautājumiem, pieprasījumiem vai komentāriem, kādi Jums varētu būt par mūsu Privātuma politiku vai to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, uz e-pasta adresi info@streetstyle.lv vai pa tālruni +371 20642211.

Jūs varat arī sazināties ar mums pa pastu, rakstot uz:

 

Datu aizsardzības speciālistam

SIA “Street Style Outlet”

Evalda Valtera 46-35,

Rīga, LV-1021

Latvija